fbpx

Страховий брокер Smart ISP

ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

Медичний ассистанс цілодобово

Smart ISP - страховий брокер з унікальними властивостями:
власний цілодобовий ассистанський та ІТ R&D центр

МИ НАДАЄМО БІЗНЕСУ ТАКІ ПОСЛУГИ:

Добровільне медичне страхування

ДМС – це найбільш ефективне стимулювання персоналу без збільшення розміру заробітної плати. Ми із задоволенням допоможемо вам з втіленням ДМС:

  • проаналізуємо ринок та відберемо саме ті страхові компанії, чиї умови відповідають вашим вимогам,
  • будемо супроводжувати контракт впродовж його терміну дії та захистимо ваші інтереси у разі виникнення конфліктних ситуацій.

Страхування майна

Страхування майна юридичних осіб дозволяє компенсувати збитки та мінімізувати втрати, нанесені вашому підприємству внаслідок пошкодження майна. 
Ми не тільки розрахуємо вартість програми та підберемо оптимальний поліс серед надійних страхових компаній, а також проконсультуємо вас з усіх питань страхування.

Автотранспортне страхування

Страхування автопарку компанії є дієвим фінансовим захистом від непередбачених ризиків.

Ми оберемо вам страхову компанію, і забезпечимо просте та зрозуміле обслуговування.

Страхування відповідальності

Будь-яка компанія під час своєї діяльності стикається з необхідністю компенсації збитків третім особам, як за збиток, завданий майну, життю чи здоров’ю, так і за збитки внаслідок помилок чи упущень, здійснених під час виконання своїх професійних обов’язків.
Ми посприяємо вам у захисті себе від таких можливих збитків шляхом укладання договорів добровільного чи обов’язкового страхування відповідальності перед третіми особами.

Страхування при поїздках

Допоможемо обрати страховий захист для ваших співробітників в будь-якій країні, під час бізнес-відрядження або подорожі від таких негараздів:

  • Раптове захворювання
  • Нещасний випадок
  • Тимчасова втрата працездатності

Страхування персоналу від критичних захворювань

Останнім часом набуває популярності страхування персоналу від критичних захворюваннь (онкологія, інфаркт, інсульт, параліч, і т.д.). В разі настання страхового випадку  страхова компанія бере на себе всі витрати по діагностиці та лікуванню захворювання. Сума покриття до 1 млн євро. Захистимо ваш персонал від критичних захворювань.

Послуги медичного ассистансу

Ми — незалежний медичний асистанс, який співпрацює з провідними страховими компаніями України. Наші співробітники — це кваліфіковані лікарі різних спеціальностей. 
Головний пріоритет для нас — організація та якісне надання всіх видів медичних послуг на території України.